Kalite Politikamız

Esse Belgelendirme

Firmanızın markalaşma sürecinde; belgelendirme, yönetim koçluğu ve kurumsal eğitimlerinde memnuniyet garantili hizmet vermek.

  • Yönetim sistemimizi sürekli Geliştirmek Üzere iyileştirme fırsatlarını Etkili şekilde değerlendirmek ettik sürekli iyileştirmeyi Devamlı Amaç edinmek..
  •  Tarafsızlığı sağlayabilmek Üzere, Tüm İlgili tarafların faaliyetlerimize katılımına olanak Vermek ve Tüm faaliyetleri tarafsızlığımızı bozmayacak şekilde Yönetmek.

Belgelendirme ve Sertifikalar konusunda yükünüzü ESSE BELGELENDİRME ile hafifletin.

Sık Sorulan Sorular

Öncelikle ürününüzün kapsamı hakkında uzmanlarımız tarafından inceleme yapılır, hangi yönetmelik kapsamına giriyor?, hangi standart kapsamında yer alıyor?, standart sizden neler istiyor?, hangi testler yaptırılmalı vb. durumların tespitleri yapılıyor. Ardından sizlere geri dönüş yapılarak kapsamlı bir şekilde bilgilendirme yapılır sonrasında da size fiyat teklifimiz sunulur.

Fiyat teklifi ya da detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

“ISO 9001 belgesi almak için ilk önce ne yapmamız gerekiyor?” Öncelikle belgelendirme konularında uzman bir danışman firma bulmanız gerekmektedir. İşte tam da bu noktada sizlere en doğru ve güvenilir hizmeti Esse Belgelendirme olarak bizler her daim bir telefon kadar yakınınızdayız.

Neden ilk önce Belgelendirme Firmaları değil de danışmanlık firmaları ile görüşüyoruz?

“Danışman firma, firmanızda eksik olabilecek ve denetimde sıkıntıya neden olabilecek aksaklıkları gidermeniz konusunda size yardımcı olacak böylece ISO 9001 belgenizi daha uygun fiyatlara ve kısa sürede alabilmeniz mümkün olacaktır.”

Ürün ve/veya hizmet sağlayıcının ilgili süreçlerinin daha etkin yönetilmesini sağlayarak; verimlilik, performans ve karlılık artışı sağlayan, yönetim konusunda danışmanlık gerçekleştiren sistemlerdir. Farklı ürün ve hizmet alanlarına ait farklı yönetim sistemleri uygulanmaktadır.Ürün ve/veya hizmet sağlayıcının ilgili süreçlerinin daha etkin yönetilmesini sağlayarak; verimlilik, performans ve karlılık artışı sağlayan, yönetim konusunda danışmanlık gerçekleştiren sistemlerdir. Farklı ürün ve hizmet alanlarına ait farklı yönetim sistemleri uygulanmaktadır.

Yönetim Sistemleri; ihtiyacınız olan standatlara göre çeşitlilik göstermektedir.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi
ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi
ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
ISO 16949 Otomotiv Sektöründe Kalite Yönetim Sistemi
GMP – İyi Ürün Uygulamaları
GLP – İyi Labaratuvar Uygulamaları

Bunlardan bir kaç tanesidir. Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Geçişine Hazır Değil Misiniz?

Gelin size bu konuda interaktif yöntemlerimizle hazırladığımız eğitimimizi verelim. Detaylı bilgi ve fiyat için bizi arayın ücretsiz bilgilendirme yapalım.